Ноутбук HP 15-fc0017na (8B4U2EA) Black

-4%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13312787
19 399 ₴
18 719 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.59 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon 610M |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | VA |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 41 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 7520U |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 |
| Частота процесора | 4300 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Частота пам'яті | 5500 МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| В групі | Бюджетні для роботи, Недорогі, Хороші |
| Інші функції і особливості | вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, клавіатура з цифровим блоком, Швидка зарядка, шторка для камери |
| Клас | для навчання |
| Кількість слотів пам'яті | вбудована в материнську плату |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2.8 |
| Об'єм відеопам'яті | використовує оперативну пам'ять |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптикового приводу |
| Розміри, мм | 360 x 236 x 19 |
| Серія | HP 15 |
| Чипсет | AMD SoC |
| Яскравість, кд/кв.м | 250 |
- Ціна: 18 719 ₴



