Акустична система dB Technologies KL 15 Black

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 11277217
26 319 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DB Technologies |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість смуг | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 400 Вт |
| Призначення | Акустична установка |
| Стан | Новий |
| Тип | Підлогова |
| Колір корпусу | Чорний |
| Чутливість | 128 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 19.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр НЧ дифузора, " | 15 |
| Підсилювач | Да |
| Роз'єми | 1 x Combo IN (MIC/LINE), 1 x Combo IN (XLR + Jack 6.3mm), 1 x XLR/TRS (Thru) |
| Розмір пристрою, мм | 430 х 722 х 402 |
| Тип харчування | від мережі |
- Ціна: 26 319 ₴



