Мережевий зарядний пристрій для телефона Motorola MC-682N TurboPower 68W Black (SA18D60306) UA UCRF

-17%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 13379777
1 599 ₴
1 329 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Motorola |
| Вихідна потужність | 68 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Довжина кабелю | 1000 мм |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Потужність | 68 Вт |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Power Delivery |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Колір | Чорний |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідне підключення | мережа |
| Кількість заряджуваних пристроїв, шт., шт | 1 |
| Сила вихідного струму | 6.2 |
| Сумісність | універсальний |
- Ціна: 1 329 ₴



