Пилосос Gorenje VCE21G4EW

-1%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13200697
3 999 ₴
3 959 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Потужність всмоктування | 212 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 3 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Мішок |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.4 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 7 м |
| Додаткова комплектація | Насадка "Килим/Підлога", Щілинна насадка, Насадка-щітка для меблів |
| Особливості | Автоматичне намотування шнура, Захист від перегріву, Вертикальна парковка, Індикатор заповнення пилозбірника |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | мішок, Насадки, пилосос |
- Ціна: 3 959 ₴






