Пилосос Sencor SVC 52WH-EUE3

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13201207
2 149 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sencor |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Об'єм пилозбірника | 1.5 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип пилозбірника | Мішок |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.6 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Додаткова комплектація | Щілинна насадка |
| Особливості | Захист від перегріву, Індикатор заповнення пилозбірника |
| Радіус дії | 7.5 м |
| Рівень шуму | 76 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість ступенів фільтрації | 5 |
- Ціна: 2 149 ₴
