Пилосос Dyson V8 Total Clean (443093-01)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13201427
18 189 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dyson |
| Час заряду акумулятора | 5 годин |
| Час роботи від акумулятора | 40 хв |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Потужність всмоктування | 115 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 0.54 л |
| Живлення | Акумулятор |
| Споживана потужність | 425 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Ручний (автомобільний) |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.63 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Додаткова комплектація | Насадка "Килим/Підлога", Щілинна насадка, Насадка-щітка для меблів, Турбощітка для підлоги |
| Особливості | Вертикальна парковка |
| Рівень шуму | 82 дБ |
- Ціна: 18 189 ₴




