Пилосос Grifon VC82BL Silver Black

-1%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13201457
3 099 ₴
3 069 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grifon |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Потужність всмоктування | 150 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 2 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Додаткова комплектація | Насадка "Килим/Підлога" |
| Особливості | Автоматичне намотування шнура |
| Радіус дії | 7.5 м |
| Рівень шуму | 80 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | насадка для сухого прибирання підлог та килимів, пилосос |
- Ціна: 3 069 ₴






