Адаптер живлення для телефона Ridea RW-11011 Element 2.1 A Black

-30%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 13404397
199 ₴
139 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ridea |
| Вихідна потужність | 10.5 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Потужність | 10.5 Вт |
| Призначення | Для телефону |
| Номінальна сила струму | 2 А |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Fast Charge |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Колір | Чорний |
| Вид | Адаптер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Харчування | Мережа |
| Кількість заряджуваних пристроїв, шт. | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Сумісність | універсальний |
- Ціна: 139 ₴





