Телевізор Sharp 50HP5265E

-6%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13439977
22 999 ₴
21 689 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sharp |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Діагональ екрану | 50 дюйм |
| Країна виробник | Польща |
| Операційна система | Google TV |
| Роздільна здатність екрану | 3840x2160 |
| Стан | Новий |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Тип телевізора | Qled |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір | Чорний |
| Інтерфейси | |
| Бездротові можливості | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вхід/Вихід | 1 x HDMI 1.4, Антенный вход (RF-in), Mini Jack, Ethernet |
| Кількість роз'ємів HDMI | 4 |
| Розміри | |
| Вага | 9.7 кг |
| Функції | |
| Підтримувані формати | JPEG, AVI, MKV, MP3 |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-S2, DVB-S, DVB-C, DVB-T, DVB-T2 |
| Підтримка телевізійних стандартів | PAL, SECAM |
| Звук | |
| Сумарна потужність звуку | 24 Вт |
| Зображення | |
| Частота екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Upscaling (масштабування зображення) | + (4K) |
| Версія HDMI | 2.1 |
| Динамічна контрастність | 1000000: 1 |
| Додаткові характеристики | ALLM|google assistant|google play store|netflix|youtube |
| Клас енергоефективності | G |
| Кількість динаміків | 2 x 12 |
| Комплектація | 2 x AAA батарейки, гарантійний талон, документація, пульт ДК, Підставка |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал підставки | Пластик |
| Матеріал рамки | Пластик |
| Наявність Smart TV | Да |
| Обладнання | підтримка HDR |
| Споживана потужність | 52/0.5 |
| Призначення | для вітальні, для геймінгу |
| Рік випуску | 2025 |
| Система кольоровості (підтримувані стандарти) | Quantum Dot |
| Способи керування | голосове керування, пульт ДК |
| Стандарт HDR | Dolby Vision|HDR10|HLG |
| Технології поліпшення звучання | Dolby AC-4|Dolby Atmos|Dolby Digital|Dolby Digital Plus|Harman-Kardon |
| Технології трансляції | Chromecast |
| Тип настінного кріплення | VESA 300х300 |
| Форма екрана | плоска |
- Ціна: 21 689 ₴






