Блок живлення для ноутбука Vinga HP 65W 18.5V 3.5А 7.4 * 5.0 (VPA-1835-HP7450-101)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13388647
529 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vinga |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 18.5 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Сумісність з брендом | HP (Hewlett Packard) |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 7.4x5.0 мм |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип зарядного пристрою | мережевий |
- Ціна: 529 ₴



