Телевізор LG OLED77G45LW Black 77

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1155967
134 919 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Діагональ екрану | 77 дюйм |
| Країна виробник | Польща |
| Операційна система | WebOS 24 |
| Споживана потужність | 195 Вт |
| Роздільна здатність екрану | 3840x2160 |
| Стан | Новий |
| Тип телевізора | OLED |
| Колір | Чорний |
| Інтерфейси | |
| Бездротові можливості | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вхід/Вихід | Антенный вход (RF-in), Цифровой оптический аудиовыход, 1 x HDMI 1.4, 3 х USB 2.0, Ethernet |
| Кількість роз'ємів HDMI | 4 |
| Розміри | |
| Вага | 43.4 кг |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-T, DVB-S2, DVB-T2, DVB-C |
| Звук | |
| Сумарна потужність звуку | 60 Вт |
| Зображення | |
| Частота екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Upscaling (масштабування зображення) | + (4K) |
| Акустична система | 4.2 |
| Вага без підставки, кг | 37.4 |
| Додаткові характеристики | ALLM|filmmaker mode |
| Комплектація | батарейки, гарантійний талон, кабель живлення, пульт ДК, інструкція |
| Наявність Smart TV | Да |
| Обладнання | AMD FreeSync|LG ThinQ AI|NVIDIA G-Sync|підтримка HDR |
| Призначення | для вітальні, для геймінгу, для спальні |
| Процесор обробки зображення | AI Processor 4K a11 |
| Розміри без підставки, мм | 1712 x 982 x 24.8 |
| Розміри з підставкою, мм | 1712 x 1039 x 321 |
| Рік випуску | 2024 |
| Способи керування | голосове керування, пульт ДК |
| Стандарт HDR | Dolby Vision|HDR10|HLG |
| Технології поліпшення звучання | AI Sound Pro|Dolby Atmos|ai acoustic tuning |
| Технології трансляції | Apple AirPlay 2 |
| Тип настінного кріплення | VESA 300х300 |
| Кут огляду | 178/178 |
- Ціна: 134 919 ₴




