Монітор Iiyama ProLite T2252MSC-W2AG White 21.5

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13487007
15 249 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iiyama |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 21.5 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Білий |
| Частота поновлення | 60 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 5.1 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 5 мс |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.249 мм |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 250 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort, USB |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 11 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 1.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | відсутня |
| Вага без підставки, кг | 4.5 |
| Контрастність хххх:1 | 1000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 16.7 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, безрамковий (сinema screen) |
| Розміри, мм | 493.5 х 361.5 х 239.5 |
| Тип LED-підсвітки | вбудовані динаміки |
| Тип монітора | сенсорний |
| Фірмові технології | Flicker Free |
- Ціна: 15 249 ₴






