Монітор Lenovo Legion 27U-10 (67D1GAC1UA) Black 27

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13487277
19 729 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 160 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 6.2 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 0.5 мс |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.1554 мм |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 300 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 43 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | NVIDIA G-Sync |
| Динамічна контрасність | 3 000 000: 1 |
| Контрастність хххх:1 | 1000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 16.7 |
| Максимальна споживча потужність при роботі, Вт | 43 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, безрамковий (сinema screen), поворот у сторони (Swivel), поворот екрану (Pivot), регулювання за висотою, регулювання нахилу, регулювання нахилу |
| Регулювання підставки по висоті, мм | регулювання підставки по висоті + (135) |
| Розміри, мм | 613.7 x 529.2 x 214 |
| Розширена колірна гамма | 90% DCI-P3|95% DCI-P3|98% DCI-P3|99% DCI-P3|99% sRGB |
| Тип LED-підсвітки | вбудовані динаміки |
| Тип монітора | РК-монітор |
| Фірмові технології | Flicker Free|Gaming Console|Low Blue Light|Low Blue Light|Mirrored Power Button |
- Ціна: 19 729 ₴






