Монітор Iiyama ProLite XUB3297QSNP-B1 Black 31.5

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13487607
17 639 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iiyama |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 31.5 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 100 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 9.5 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 1 мс |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.273 мм |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 350 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort, USB, Ethernet |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 40 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | Adaptive-Sync |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 1070 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, безрамковий (сinema screen), безрамковий (сinema screen), поворот у сторони (Swivel), регулювання за висотою, регулювання за висотою, регулювання нахилу |
| Розширена колірна гамма | 72 % NTSC|99% sRGB |
| Тип LED-підсвітки | HDR |
| Тип монітора | РК-монітор |
| Фірмові технології | Flicker Free|Flicker Free|KVM Switch|Low Blue Light|USB Type-C Power Delivery|USB-конденсатор |
- Ціна: 17 639 ₴






