Монітор Asus VA279QG Black 27 (90LM04J1-B01371)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13487917
8 389 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 120 Гц |
| Екран | |
| Час відгуку | 1 мс |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.31 мм |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 300 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort, VGA |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 15 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | AMD Adaptive-Sync |
| Вага без підставки, кг | 3.77 |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | від - 5 до 23 |
| Контрастність хххх:1 | 3000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 16.7 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, безрамковий (сinema screen) |
| Розширена колірна гамма | 99% sRGB |
| Споживча потужність в еко-режимі, Вт | 0.5 |
| Тип LED-підсвітки | led-підсвітка |
| Фірмові технології | Flicker Free|Flicker Free|GamePlus|Low Blue Light|QuickFit|eye care + technology|splendid technology: так|синхронізація руху|технологія без слідів |
- Ціна: 8 389 ₴





