Монітор Gigabyte M27UP ICE Gaming Monitor White 27

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13488157
18 819 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Білий |
| Частота поновлення | 160 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 6.65 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 1 мс |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.1554 мм |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 350 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort, USB Type-C, USB |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 27 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | AMD Adaptive-Sync |
| Вага без підставки, кг | 5.15 |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | від - 5 до 21 |
| Контрастність хххх:1 | 1000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 1070 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, безрамковий (сinema screen), поворот екрану (Pivot), регулювання за висотою |
| Регулювання підставки по висоті, мм | регулювання підставки по висоті + (130) |
| Розміри, мм | 612 x 515 x 192 |
| Розширена колірна гамма | 125% srGB|95% DCI-P3 |
| Споживча потужність в еко-режимі, Вт | 0.5 |
| Тип LED-підсвітки | HDR |
| Тип матриці | SS-IPS |
| Тип монітора | РК-монітор|мультимедійний |
| Фірмові технології | Flicker Free|Flicker Free|Flicker Free|Kensington Lock|Low Blue Light|USB-конденсатор|компенсація мерехтіння|технологія HBR3 |
- Ціна: 18 819 ₴






