Монітор Samsung Odyssey Neo G9 (LS57CG952NZXUA) Black 57

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13489387
82 849 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип матриці | VA |
| Формат екрану | 32:9 |
| Колір корпусу | Білий |
| Частота поновлення | 240 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 19 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 1 мс |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 420 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort, USB |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 165 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | AMD FreeSync Premium Pro |
| Вага без підставки, кг | 15.4 |
| Висота видимої області, мм | 392.2344 |
| Діагональ екрану | 57 |
| Контрастність хххх:1 | 2500: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 1070 |
| Максимальна споживча потужність при роботі, Вт | 300 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, безрамковий (сinema screen), регулювання за висотою |
| Дозвіл екрану | 7680 x 2160 |
| Регулювання підставки по висоті, мм | регулювання підставки по висоті + (120) |
| Розширена колірна гамма | 95% DCI-P3 |
| Тип LED-підсвітки | USB-концентратор |
| Ширина видимої області, мм | 1394.6112 |
- Ціна: 82 849 ₴






