Монітор BenQ ZOWIE XL2540X + Black 24.1 (9H.E18LB.QBE)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13489467
19 899 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benq |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 24.1 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Сірий |
| Частота поновлення | 280 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 5.8 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 0.5 мс |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.28 мм |
| Кут огляду по вертикалі | 160 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 170 град. |
| Яскравість | 320 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 65 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | Adaptive-Sync |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | від - 5 до 35 |
| Контрастність хххх:1 | 1000: 1 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, регулювання за висотою |
| Тип матриці | WLED |
| Тип монітора | інформаційний дисплей |
| Тип покриття екрана | антивідблискове |
| Фірмові технології | Flicker Free|Flicker Free |
- Ціна: 19 899 ₴





