Монітор Acer XZ340CURX0bmiiphx Black 34 (UM.CX0EE.013)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13489687
14 629 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 34 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 3440×1440 |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип матриці | VA |
| Формат екрану | 21:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 200 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 6.9 кг |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 47 Вт |
| Екран | |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.233 мм |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 250 cd/m² |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | AMD FreeSync Premium |
| Динамічна контрасність | 100 000 000: 1 |
| Контрастність хххх:1 | 4000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 16.7 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, безрамковий (сinema screen), вигнутий екран, регулювання за висотою |
| Розміри, мм | 810 x 500 x 270 |
| Тип LED-підсвітки | вбудовані динаміки |
| Фірмові технології | Flicker Free|Flicker Free|Flicker-Less |
- Ціна: 14 629 ₴






