Монітор HP E45c G5 (6N4C1AA) Black Silver 44.5

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13492867
43 329 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 44.5 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 5120х1440 |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип матриці | VA |
| Формат екрану | 32:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 165 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 14.6 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 3 мс |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.21 мм |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 400 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | Ethernet , DisplayPort, USB Type-C, USB, HDMI |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 55 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | AMD FreeSync Premium |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | від - 5 до 20 |
| Динамічна контрасність | 8 000 000: 1 |
| Контрастність хххх:1 | 3000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 16.7 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, вигнутий екран |
| Регулювання підставки по висоті, мм | регулювання підставки по висоті + (150) |
| Розширена колірна гамма | 99% sRGB |
| Тип LED-підсвітки | вбудовані динаміки 2x3 Вт |
| Тип монітора | професійний |
| Фірмові технології | Flicker Free|HP Eye Ease|f-sync premium|f-sync premium|датчик зовнішнього освітлення|датчик зовнішнього освітлення|міст пристрою 2.0|міст пристрою 2.0 |
| Частота вертикальної розгортки, Гц | 48 - 165 |
| Частота горизонтальної розгортки, кГц | 30 - 250 |
- Ціна: 43 329 ₴




