Телевізор LG OLED83C51LA Black 83

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13494167
142 039 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Діагональ екрану | 83 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 3840x2160 |
| Стан | Новий |
| Тип телевізора | OLED |
| Колір | Чорний |
| Інтерфейси | |
| Бездротові можливості | Wi-Fi, Bluetooth |
| Вхід/Вихід | Антенный вход (RF-in), 3 х USB 2.0, 1 x HDMI 1.4, Цифровой оптический аудиовыход |
| Кількість роз'ємів HDMI | 4 |
| Розміри | |
| Вага | 33 кг |
| Функції | |
| Підтримувані формати | WMA, MP3 |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-T, DVB-S, DVB-S2, DVB-T2 |
| Звук | |
| Сумарна потужність звуку | 40 Вт |
| Зображення | |
| Частота екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Upscaling (масштабування зображення) | + (4K) |
| Акустична система | 2.2 |
| Вага без підставки, кг | 28.3 |
| Додаткові характеристики | AI Chatbot|ALLM|HGIG Mode|filmmaker mode |
| Комплектація | документація, кабель живлення, пульт ДК, Підставка |
| Наявність Smart TV | Да |
| Операційна система | WebOS 25 |
| Обладнання | AI Brightness Control|AI Picture Pro|AMD FreeSync Premium|NVIDIA G-Sync|variable refresh rate (VRR) |
| Призначення | для вітальні |
| Процесор обробки зображення | AI Processor 4K (a9 Gen 8) |
| Розміри без підставки, мм | 1842 x 1055 x 52.9 |
| Розміри з підставкою, мм | 1842 x 1096 x 297 |
| Рік випуску | 2025 |
| Способи керування | голосове керування, пульт ДК |
| Стандарт HDR | Dolby Vision|HDR10|HLG |
| Технології поліпшення звучання | AI Acoustic Tuning|AI Sound Pro (Virtual 11.1.2 Up-mix)|Clear Voice Pro|LG Sound Sync |
| Технології трансляції | Apple AirPlay 2|Chromecast |
| Тип настінного кріплення | VESA 400х400 |
- Ціна: 142 039 ₴






