Акустика портативна REAL-EL X-755 Black

-15%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13504627
3 299 ₴
2 799 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Інтерфейси | jack 3.5 мм |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Бездротовий пульт ДУ |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 70 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор, USB-порт |
| Формат акустики | Стерео |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.32 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАгод | 4500 |
| Бездротові можливості | комбіноване з'єднання |
| Комплектація | акустика, гарантійний талон, зарядний кабель, інструкція |
| Потреба | для вечірок|для геймерів|для дому та офісу|для ноутбука і ПК|для спорту і відпочинку |
| Підсилювач | вбудований |
| Розмір пристрою, мм | 452 x 187 x 244 |
| Сумісність з ОС | Android, iOS |
| Тип | портативна колонка |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Частотний діапазон, Гц | 45 - 19000 |
- Ціна: 2 799 ₴






