Акустика портативна Muse M-1803 DJ Black

-9%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 11151297
7 555 ₴
6 889 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Muse |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Інтерфейси | Type-C, jack 3.5 мм, USB |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Інформаційний дисплей |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 150 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Формат акустики | Моно |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАгод | 2200 |
| Бездротові можливості | комбіноване з'єднання |
| Комплектація | документація, кабель USB, колонка, мікрофон |
| Потреба | в дорогу і подорожі|для дому та офісу|для спорту і відпочинку |
| Розмір пристрою, мм | 303 х 242 х 246 |
| Тип | портативна колонка |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час автономної роботи, год | до 5 |
- Ціна: 6 889 ₴






