Акустична система Muse M-1805 DJ Black

-9%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 11151317
8 180 ₴
7 479 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Muse |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість смуг | 2 |
| Матеріал корпусу | Дерево |
| Потужність | 150 Вт |
| Призначення | Акустична установка |
| Стан | Новий |
| Тип | Портативні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАгод | 1500 |
| Особливості | true wireless stereo |
| Роз'єми | 1 x mini-jack (3.5 мм), USB, гітарний вхід, мікрофонний вхід |
| Розмір пристрою, мм | 462 х 282 х 282 |
| Тип акустичної системи | інструкція користувача |
| Тип харчування | від акумулятора, від мережі |
| Формат акустики | 2.0 |
- Ціна: 7 479 ₴





