Акустика портативна Muse M-1802 DJ Black

-9%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 11151797
5 649 ₴
5 159 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Muse |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Інтерфейси | jack 3.5 мм |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Інформаційний дисплей |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 60 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Формат акустики | Стерео |
| Колір корпусу | Чорний |
| Чутливість | 36 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАгод | 1800 |
| Бездротові можливості | комбіноване з'єднання |
| Комплектація | кабель USB, колонка |
| Кількість смуг | 3 |
| Потреба | для вечірок |
| Розмір пристрою, мм | 290 x 196 x 210 |
| Сумісність з ОС | Android, iOS, iPad, iPhone |
| Тип | портативна колонка |
| Час автономної роботи, год | до 5 |
- Ціна: 5 159 ₴

