Пилосос Rowenta X-Force Flex 16.60 Animal RH9C71E0

-33%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13523137
34 999 ₴
23 349 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rowenta |
| Час заряду акумулятора | 6 годин |
| Час роботи від акумулятора | 120 хв |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Потужність всмоктування | 315 Вт |
| Напруга акумулятору | 25.2 В |
| Об'єм пилозбірника | 0.65 л |
| Живлення | Акумулятор |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Споживана потужність | 780 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Тип вихідного фільтра | Інший |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.22 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Додаткова комплектація | Щілинна насадка, Насадка-щітка для меблів, Турбощітка для підлоги |
| Особливості | Вертикальна парковка |
| Рівень шуму | 79 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор, мАгод | Li-ion |
| Габарити (мм) | 1130 x 266 x 252 |
| Комплектація | гарантійний талон, додатковий фільтр, док-станція, Насадки, пилосос, інструкція з експлуатації |
| Режими роботи | автоматичний режим |
- Ціна: 23 349 ₴






