Пилосос Adler AD 7076

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13524437
5 229 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Потужність всмоктування | 700 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 3.5 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Споживана потужність | 3000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.2 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 6 м |
| Додаткова комплектація | Насадка "Килим/Підлога", Турбощітка для підлоги, Насадка для паркету |
| Особливості | Автоматичне намотування шнура, Захист від перегріву, Вертикальна парковка |
| Радіус дії | 8.5 м |
| Рівень шуму | 80 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряду акумулятора | працює від мережі |
| Час роботи від акумулятора | працює від мережі |
| Комплектація | гарантійний талон, Насадки, пилосос, інструкція з експлуатації |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Кількість ступенів фільтрації | 3 |
| Режими роботи | стандартний режим |
| Сила всмоктування, кПа | 18 |
- Ціна: 5 229 ₴






