Пилосос Gorenje SVC222480AA (VC-6002)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13524617
6 039 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Час заряду акумулятора | 4 годин |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик, Алюміній |
| Потужність всмоктування | 70 Вт |
| Напруга акумулятору | 22.2 В |
| Об'єм пилозбірника | 0.7 л |
| Живлення | Акумулятор |
| Положення регулятора потужності всмоктування | рукоятка |
| Споживана потужність | 250 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний+портативний |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.7 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Додаткова комплектація | Щілинна насадка, Турбощітка для підлоги |
| Особливості | Вертикальна парковка |
| Рівень шуму | 80 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор, мАгод | Li-ion |
| Довжина мережевого шнура | бездротовий |
| Комплектація | зарядний пристрій, Насадки, настінний кронштейн, пилосос |
| Тип вихідного фільтра | EPA E11 |
- Ціна: 6 039 ₴






