Пилосос Rowenta Compact Power Cyclonic RO3753EA

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13524987
4 549 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rowenta |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Об'єм пилозбірника | 1.5 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | Інший |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.65 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 6.2 м |
| Додаткова комплектація | Щілинна насадка |
| Особливості | Автоматичне намотування шнура, Індикатор заповнення пилозбірника |
| Радіус дії | 8.8 м |
| Рівень шуму | 79 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряду акумулятора | працює від мережі |
| Час роботи від акумулятора | працює від мережі |
| Комплектація | гарантійний талон, пилосос, інструкція з експлуатації |
| Кількість ступенів фільтрації | 2 |
- Ціна: 4 549 ₴





