Пилосос Shark Stain-Destroying Spot HX100EUT

-16%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13525017
8 999 ₴
7 539 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shark |
| Час заряду акумулятора | 5 годин |
| Час роботи від акумулятора | 15 хв |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга акумулятору | 14.4 В |
| Об'єм пилозбірника | 0.14 л |
| Живлення | Акумулятор |
| Положення регулятора потужності всмоктування | рукоятка |
| Споживана потужність | 100 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | Інший |
| Тип пилозбірника | Аквафільтр |
| Тип труби всмоктування | Складова |
| Тип прибирання | Волога |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.85 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Додаткова комплектація | Щілинна насадка |
| Особливості | Захист від перегріву, Вертикальна парковка, Індикатор заповнення пилозбірника |
| Рівень шуму | 83 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (мм) | 504 x 96 x 68 |
| Довжина мережевого шнура | бездротовий |
| Комплектація | адаптер живлення, док-станція, Насадки, пилосос, пляшка з миючим засобом |
| Кількість ступенів фільтрації | 3 |
- Ціна: 7 539 ₴





