Джерело безперебійного живлення Marsriva MR-US3KRT, 3кВА/3кВт

-12%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1457357
28 670 ₴
25 099 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marsriva |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Ємність акумулятору | 9 мАг |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | В стійку |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 23.6 кг |
| Технічні характеристики | |
| Максимальна потужність | 3000 Вт |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції та оснащення | дисплей |
| Комплектація | документація |
| Повна потужність, В·А | 3000 |
- Ціна: 25 099 ₴


