Блендер Smeg BLF03PGEU Light Green

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 11742787
10 359 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smeg |
| Імпульсний режим | Так |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість швидкостей | 4 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип блендера | Стаціонарний |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Характеристики заглибного блендера | |
| Ємність подрібнювача | 1500 мл |
| Матеріал занурюваної частини | нержавіюча сталь |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Матеріал глечика блендера | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | блендер, мірний стакан |
| Конструкція | стаціонарний |
| Кількість чаш, шт | 1 |
| Матеріал корпусу | литий алюміній |
| Напруга, В | 220 |
| Програми приготування | коління льоду |
| Розмір, см | 39.7 x 19.7 x 16.3 |
- Ціна: 10 359 ₴






