Акустика портативна Ultimate Ears WONDERBOOM 4 Active Blue

-13%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 13614007
4 199 ₴
3 649 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ultimate Ears |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Інтерфейси | jack 3.5 мм |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 8.5 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор, USB-порт |
| Формат акустики | Моно |
| Колір корпусу | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.62 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, мАгод | 2100 |
| Вхідний опір, Ом | 4 |
| Комплектація | акустика, гарантійний талон, кабель для заряджання, коробка, інструкція |
| Кількість смуг | 2 |
| Особливості | IP67, true wireless stereo |
| Потреба | в дорогу і подорожі|для дому та офісу|для спорту і відпочинку |
| Розмір пристрою, мм | 105 x 195 x 63 |
| Сумісність з ОС | Android, iOS |
| Тип | портативна колонка |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тривалість заряджання, год | 3 |
| Час автономної роботи, год | до 14 |
| Частотний діапазон, Гц | 80 - 16000 |
- Ціна: 3 649 ₴






