Блок живлення для ноутбука Merlion NEW для ноутбука LENOVO 20V 2.25A (45 Вт) штекер 4.0 * 1.7 мм Black (LNLN45/4.0*1.7)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1212547
480 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Merlion. Вихідна напруга, В: 20. Вихідна сила струму: до 2.25 А. Роз'єм: 4.0 x 1.7 мм. Стан товару: Новий. Сумісність: Lenovo. Потужність, Вт: 45. Тип зарядного пристрою: мережевий. Довжина кабелю, м: 0.9.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Сумісність з брендом | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 4.0x1.7 мм |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю, м | 0.9 |
| Тип зарядного пристрою | мережевий |
- Ціна: 480 ₴

