Блок живлення для ноутбука Merlion для ноутбука LENOVO 20V 6A (120 Вт) штекер FOR YOGA, довжина 0.9 м

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1414157
1 099 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Merlion. Вихідна сила струму: до 6 А. Вихідна напруга, В: 20. Сумісність: Lenovo. Стан товару: Новий. Роз'єм: FOR YOGA. Довжина кабелю, м: 0.9. Тип зарядного пристрою: мережевий. Потужність, Вт: 120.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Вихідна потужність | 120 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Сила вихідного струму | 6 A |
| Сумісність з брендом | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю, м | 0.9 |
| Тип зарядного пристрою | мережевий |
| Тип роз'єму | FOR YOGA |
- Ціна: 1 099 ₴

