Блок живлення для ноутбука Merlion ASUS 45 W 19V 2.37A 3.0 * 1.1мм довжина 0,9м + кабель живлення

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13388457
350 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Merlion. Роз'єм: 3.0 х 1.1 мм. Вихідна напруга, В: 19. Стан товару: Новий. Сумісність: Asus. Вихідна сила струму: до 2.37 А. Потужність, Вт: 45. Довжина кабелю, м: 0.9. Тип зарядного пристрою: мережевий.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Сумісність з брендом | Asus |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 3.0x1.1 мм |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю, м | 0.9 |
| Тип зарядного пристрою | мережевий |
- Ціна: 350 ₴

