Ігрове крісло Cougar Speeder One White

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13676437
13 499 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cougar |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | геймерське |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 19.9 кг |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Глибина сидіння | 53 см |
| Ширина сидіння | 51.5 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Хрестовина | метал, пластик |
| Основний оббивний матеріал | Сітка |
| Підлокітник | пластик |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Регулювання | Висота підголівника |
| Тип механізму | Tilt |
| Колір каркасу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота моделі, см | 117-131 |
| Висота підлокітників, см | 65.5-75.5 |
| Висота сидіння, см | 45-55 |
| Комплектація | гарантійний талон, інструменти для збірки |
| Механізм нахилу спинки, ° | 90 - 135 |
| Обладнання | підголівник|підлокітники |
| Особливості | yалаштування поперекової підтримки та глибини сидін, Спинка має вигин, щоб відповідати природним контурам талії,, посилюючи підтримку та комфорт для попереку |
| Особливості конструкції | 2D налаштування підлокотника (в двох напрямках), ортопедичне |
- Ціна: 13 499 ₴






