Ігрове крісло Proove Gaming Hunter Black

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 13676507
8 669 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Proove |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | геймерське |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 25 кг |
| Ширина крісла | 75 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Хрестовина | метал |
| Підлокітник | пластик |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип механізму | Газліфт |
| Колір каркасу | Чорний |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 65 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сидіння, см | 56 - 64 |
| Комплектація | гарантійний талон, крісло, подушка для шиї, подушка під поясницю |
| Матеріал коліс | Пластик |
| Матеріал сидіння | текстиль |
| Механізм нахилу спинки, ° | 90 - 170 |
| Обладнання | подушка-поперековий валик|підголівник |
| Основний оббивний матеріал | напів PU |
| Особливості конструкції | 4D налаштування підлокотника (в усіх напрямках) |
| Регулювання | висоти сидіння, кута нахилу спинки |
| Розмір коліс, мм | 65 |
| Ширина спинки | 58 |
- Ціна: 8 669 ₴





