Адаптер живлення для телефона Essager Grace 100W 4 Ports Travel Charger (2Type-C 2Type-A) Black (ECT2CA-QYB01-Z)

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 18751007
1 259 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Essager |
| Вихідна потужність | 100 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість USB-портів | 4 |
| Потужність | 100 Вт |
| Призначення | Універсальне |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Programmable PowerSupply (PPS) |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Колір | Чорний |
| Вид | Адаптер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Харчування | Мережа |
| Кабель в комплекті | Немає |
| Кількість заряджуваних пристроїв, шт. | 4 |
| Номінальна сила струму | 1 - 5 |
| Розмір, мм | 75 x 70.5 x 32.5 |
| Сумісність | універсальний |
- Ціна: 1 259 ₴






