Монітор MSI MPG 321URX QD-OLED Black 31.5

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1153627
60 099 ₴
60 049 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діагональ екрану | 31.5 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип матриці | OLED |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 240 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 12.3 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 0.03 мс |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.1814 мм |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 250 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort, USB Type-C, USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | AMD Adaptive-Sync |
| Динамічна контрасність | 1 500 000:1 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, поворотний екран, регулювання за висотою, регулювання нахилу |
| Розміри, мм | 718 x 483 x 242 |
| Розширена колірна гамма | 97% AdobeRGB|99% DCI-P3 |
| Тип LED-підсвітки | DisplayHDR 400 |
| Фірмові технології | Flicker Free|KVM Switch|Low Blue Light|gaming intelligence |
- Ціна: 60 049 ₴




