Джерело безперебійного живлення Volter UPS-3000

-2%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13735377
35 899 ₴
35 299 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volter |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 20 кг |
| Технічні характеристики | |
| Максимальна потужність | 3000 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 280 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 160 В |
| Напруга акумулятору | 24 В |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції та оснащення | LED-індикація, зі стабілізатором напруги, холодний старт |
| Інтерфейс для під'єднання зовнішніх пристроїв | AC |
| Комплектація | ДБЖ, документація |
| Повна потужність, В·А | 9000 |
| Призначення | для аудіо та відеотехніки, для будинку, Для дому, для квартири, для котла, Для роутера, для ігрових консолей |
| Розмір, мм | 595 х 390 х 265 |
- Ціна: 35 299 ₴
