Адаптер живлення для телефона Anker PowerPort 511 Nano IV - 30W White (A2337G21)

-13%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13786707
1 299 ₴
1 129 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Anker |
| Вихідна потужність | 30 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Потужність | 30 Вт |
| Призначення | Для телефону |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Power Delivery |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Колір | Білий |
| Вид | Адаптер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | захист від перегріву|захист від: короткого замикання, перенапруги, перезаряджання, перегрівання|система ActiveShield |
| Харчування | Мережа |
| Кабель в комплекті | Немає |
| Кількість заряджуваних пристроїв, шт. | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Розмір, мм | 49 х 49 х 32 |
| Сумісність | ноутбуки, планшети, смартфоні |
- Ціна: 1 129 ₴




