Адаптер живлення для телефона Ugreen CD319 Nexode Mini White (15326) 30W

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 18227217
799 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ugreen |
| Вихідна потужність | 30 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Потужність | 30 Вт |
| Призначення | Для телефону |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Power Delivery 3.0 |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Колір | Білий |
| Вид | Адаптер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 50 |
| Харчування | Мережа |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Сумісність | універсальний |
- Ціна: 799 ₴

