Монітор Samsung Odyssey Gaming G95SC (LS49CG954EIXCI)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 18577137
57 129 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діагональ екрану | 49 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 5120х1440 |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип матриці | VA |
| Формат екрану | 32:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 240 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 15.6 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 1 мс |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.233 мм |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 450 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort, USB |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 108 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | AMD Adaptive-Sync|AMD FreeSync |
| Вага без підставки, кг | 10.6 |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | від - 2 до 15 |
| Контрастність хххх:1 | 2500: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 1070 |
| Максимальна споживча потужність при роботі, Вт | 180 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості конструкції | безрамковий (сinema screen), вигнутий екран + (1000R), регулювання за висотою, регулювання нахилу, регулювання підставки |
| Регулювання підставки по висоті, мм | регулювання підставки по висоті + (120) |
| Розміри, мм | 1147.6 x 568.4 x 420.5 |
| Розширена колірна гамма | 92% dci-p3 |
| Фірмові технології | Auto Source Switch+|Eye Saver Mode|Flicker Free|KVM Switch|Virtual AIM Point |
| Частота вертикальної розгортки, Гц | 48 - 240 |
- Ціна: 57 129 ₴






