Монітор Lenovo S24-4e (64B5KAT1UA) 23.8

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13806647
4 299 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 23.8 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 100 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 4 мс |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.2745 мм |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 250 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 16 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | від - 5 до 22 |
| Додаткові можливості | 8-бітна глибина кольору|Volatile Organic Compound Certification|вбудований блок живлення|клас енергоефективності: E|підтримка ThinkCentre M Series Tiny|сертифікація: Energy Star 8.0, TCO 9.0, EPEAT Gold|сертифікований за стандартами RoHS|широкоформатний |
| Контрастність хххх:1 | 1300: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 16.7 |
| Максимальна споживча потужність при роботі, Вт | 19 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, безрамковий (сinema screen), відділення для міні ПК, регулювання нахилу, система організації кабелів |
| Розміри, мм | 539.8 x 402.9 x 180 |
| Розширена колірна гамма | 99% sRGB |
| Тип монітора | професійний |
| Фірмові технології | Low Blue Light|TUV Rheinland Flicker Free|flicker-free |
- Ціна: 4 299 ₴






