Монітор Iiyama TW2424AS-B3P 23.8

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13806937
29 849 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iiyama |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 23.8 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 60 Гц |
| Інтерфейси | |
| Бездротові можливості | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вхід/Вихід | USB Type-C, USB |
| Екран | |
| Час відгуку | 14 мс |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.275 мм |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 450 cd/m² |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 17.5 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага без підставки, кг | 4.24 |
| Габарити упаковки, мм | 640 x 410 x 121 |
| Контрастність хххх:1 | 1000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 16.7 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, автоматичний поворот екрана, безрамковий (сinema screen), система організації кабелів |
| Розміри, мм | 550 x 336 x 28 |
| Тип LED-підсвітки | вбудовані динаміки |
| Тип монітора | професійний|сенсорний|інтерактивний|інформаційний дисплей |
| Фірмові технології | Flicker Free|Flicker Free|PoE|iiSignage? |
- Ціна: 29 849 ₴


