Монітор Iiyama T2452MSC-W1AG 23.8

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13806987
17 089 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iiyama |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 23.8 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Білий |
| Частота поновлення | 100 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 5.6 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 5 мс |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.275 мм |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 400 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 16 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | від - 5 до 90 |
| Висота видимої області, мм | 296.5 |
| Габарити упаковки, мм | 635 x 405 x 143 |
| Контрастність хххх:1 | 1000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 16.7 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, безрамковий (сinema screen), регулювання нахилу, система організації кабелів |
| Розміри, мм | 567 x 385 x 253.5 |
| Тип LED-підсвітки | вбудовані динаміки |
| Тип монітора | сенсорний|сенсорний |
| Фірмові технології | DDC2B|Flicker Free|Low Blue Light|OverDrive|Plug & Play|X-Res|гніздо для замка Kensington |
| Ширина видимої області, мм | 527 |
- Ціна: 17 089 ₴






