Монітор BenQ GW2790TC White (9H.LNSLA.TBE) 27

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13807307
8 219 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benq |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Білий |
| Частота поновлення | 144 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 6.7 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 5 мс |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.311 мм |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 300 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort, USB Type-C |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 12 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | AMD FreeSync |
| Вага без підставки, кг | 4.2 |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | 90 ° (поворот монітора)|від -45 до +45 ° (обертання підставки)|від -5 до +35 ° (нахил) |
| Динамічна контрасність | 12 000 000: 1 |
| Додаткові можливості | наскрізне живлення (Power Pass-Through до 65 Вт) |
| Контрастність хххх:1 | 1500: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 16.7 |
| Максимальна споживча потужність при роботі, Вт | 56 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, безрамковий (сinema screen), поворот екрану (Pivot), поворотний екран, регулювання за висотою, регулювання нахилу |
| Регулювання підставки по висоті, мм | регулювання підставки по висоті + (150) |
| Розміри, мм | 611.9 x (397.3-547.3) x 241.6 (з підставкою)|611.9 x 355.5 x 64.7 (без підставки) |
| Розширена колірна гамма | 99% sRGB |
| Тип LED-підсвітки | вбудовані динаміки |
| Тип монітора | ігровий |
| Фірмові технології | BenQ Eye-CareU|Brightness Intelligence|Eyesafe Certified|Low Blue Light Plus|Power Delivery|TUV Rheinland Eye Comfort|Visual Optimizer|brightness intelligence plus|color weakness|flicker-free|режим ePaper |
| Частота вертикальної розгортки, Гц | 144 |
- Ціна: 8 219 ₴






