Монітор Iiyama XUB2797QSU-W2 27

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13807557
10 329 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iiyama |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Білий |
| Частота поновлення | 100 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 5.7 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 1 мс |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.233 мм |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 300 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 23 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | AMD FreeSync|VESA AdaptiveSync |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | від - 5 до 23|поворот: 120° загалом, 60° вліво/вправо|портретний режим: + 90 |
| Динамічна контрасність | 80 000 000: 1 |
| Додаткові можливості | вбудовані динаміки: 2 x 2 Вт|клас енергоефективності: E |
| Контрастність хххх:1 | 1300: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 16.7 |
| Максимальна споживча потужність при роботі, Вт | 23 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, безрамковий (сinema screen), поворот у сторони (Swivel), поворотний екран, регулювання за висотою, регулювання нахилу |
| Регулювання підставки по висоті, мм | регулювання підставки по висоті + (150) |
| Розміри, мм | 613.5 x 400.5-550.5 x 209.5 |
| Тип LED-підсвітки | вбудовані динаміки |
| Тип монітора | професійний |
| Фірмові технології | ACR (Advanced Contrast Ratio)|AMD FreeSync|Extreme Low Motion Blur|Flicker Free|Low Blue Light|flicker-free|i-Style Colour |
- Ціна: 10 329 ₴






