Монітор Iiyama XUB2763QSU-B1 27

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13808467
9 829 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iiyama |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 100 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 6.3 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 2 мс |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.233 мм |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 350 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 14 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | VESA AdaptiveSync |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | Pivot (портретний режим): від - 2 до + 92|від - 45 до 45|нахил: від -5° до +23 |
| Динамічна контрасність | 80 000 000: 1 |
| Додаткові можливості | EPEAT Silver|клас енергоспоживання: B|корпус з 85% перероблених матеріалів|сертифікація TCO |
| Контрастність хххх:1 | 1500: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 16.7 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, безрамковий (сinema screen), поворот екрану (Pivot), регулювання за висотою, регулювання нахилу |
| Регулювання підставки по висоті, мм | регулювання підставки по висоті + (150) |
| Розміри, мм | 613 x 547 x 209.5 |
| Розширена колірна гамма | 72 % NTSC|96% srGB |
| Тип LED-підсвітки | вбудовані динаміки |
| Тип монітора | мультимедійний|професійний |
| Фірмові технології | Low Blue Light|flicker-free|i-Style Colour|гніздо для замка Kensington |
| Частота горизонтальної розгортки, кГц | 30 - 151 |
- Ціна: 9 829 ₴






